Honeywell Home Round Draadloos Modulation + Ontvanger Opentherm
Alle specificaties
€161,16
incl. btw
€133,19
excl. btw
Of betaal €53,72 in 3 termijnen. 0% rente!
In3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Gratis verzending boven de € 199,00
Op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Honeywell Home Round Draadloos Modulation + Ontvanger Opentherm
| Uitvoering | Opentherm |
| Aansluiting | Draadloos |
| Type voeding | Geen |
| Met display | Ja |
| Met ontvanger | Ja |
| Aantal uitgangen koeling | 0 |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Bediening | Draai |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte | 105 mm |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Contactuitvoering | Maakcontact (NO) |
| Diameter | 84 mm |
| Diepte | 33 mm |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Explosieveilig | Nee |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Hoogte | 105 mm |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Kleur | Wit |
| Koelen | Nee |
| Max. contactbelasting | 5 A |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Meetbereik | 5 — 35 °C |
| Meetbereik bovenwaarde | 35 °C |
| Meetbereik onderwaarde | 5 °C |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Opnemer extern | Nee |
| RAL-nummer | 9003 |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Type contact | Maakcontact |
| Type opnemer | Overig |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Verwarmen | Ja |
Korte beschrijving Honeywell Home Round Draadloos Modulation + Ontvanger Opentherm
Specificaties
| Technim art. nr. | 104031 |
|---|---|
| EAN | 5025121381901 |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Merk |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
