Uponor Ecoflex Thermo Mini Geisoleerde Leiding 32 x 2,9 – 25 Meter
Alle specificaties
€999,00
€925,00
incl. btw
€764,46
excl. btw
Of betaal €308,33 in 3 termijnen. 0% rente!
In3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Gratis verzending
Op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Uponor Ecoflex Thermo Mini Geisoleerde Leiding 32 x 2,9 – 25 Meter
Uponor Exoflex therm mini 32X2,9/68 L=25
Voor de aansluiting van een aan de buitenzijde van een gebouw geplaatste monoblok-warmtepomp is flexibiliteit van groot belang. Dankzij de buigzame PE-Xa mediumleiding en het elastische isolatieschuim van vernet polyethyleen (PEX) zijn de voorgeïsoleerde Ecoflex Thermo Mini leidingen van Uponor zeer flexibel. Het isolatieschuim verlaagt warmteverliezen en is hierdoor een hoge energie-efficiëntie mogelijk
Aanvullende kenmerken
- Perfect voor de aansluiting van monobloc-warmtepompen
- Eenvoudig buigbaar, flexibel te monteren
- Gering gewicht, makkelijk te hanteren
- Flexibel, snel aan te brengen om obstakels, door hoeken, muurdoorvoeren en schachten
- Perfekt afgestemde toebehoren voor muurdoorvoeringen
- Minder graven en smallere sleuven
- Zeer kleine buigradi mogelijk, bijvoorbeeld voor de geleiding door de funderingsplaat
- Uitgebreid toebehoren zoals bv. niet-/en drukkendwater-dichte muurdoorvoeren in het leverings assortiment
| Aantal binnenbuizen | 1 |
| Materiaal binnenbuis | PE-Xa |
| Diameter binnenbuis | 32 mm |
| Wanddikte binnenbuis | 2.9 mm |
| Kleur binnenbuis | Wit |
| Diffusiedicht | Nee |
| KIWA-keur | Ja |
| Kleur mantelbuis | Zwart |
| Mantelkleur | Zwart |
| Materiaal mantel | Polyethyleen (PE) |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 80 °C |
| Max. mediumtemperatuur (kortstondig) | 95 °C |
| Max. werkdruk bij 20°C | 6 bar |
| Met mantelbuis | Ja |
| Met verwarmingskabel | Nee |
| Min. buigradius | 250 mm |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| Soort isolatiemateriaal | Polyethyleen (PE) |
| Uitwendige diameter mantelbuis | 68 mm |
Specificaties
| Technim art. nr. | 112218 |
|---|---|
| EAN | 6414905477074 |
| Merk |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
