Koper Buis 15mm – Lengte 2,5 Meter
Alle specificaties
€43,55
Per stuk(s) -
incl. btw
€36,00
excl. btw
Gratis verzending boven de € 199,00
350 op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Koper Buis 15mm – Lengte 2,5 Meter
Solar Buis 2,5 meter 13 x 15mm roodkoper. Afname en prijs per lengte a 2,5 meter.
| Uitwendige buisdiameter | 15 mm |
| Wanddikte | 1 mm |
| Max. druk | 82 bar |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 100 °C |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Afgedopt | Ja |
| Gastec QA | Ja |
| Getrompt | Nee |
| Hardheid koper | Halfhard |
| Hardheid koper uiteinde | Zacht |
| KIWA-keur | Ja |
| Kleur thermische isolatie | Overig |
| Materiaal | Koper |
| Medisch schoon | Nee |
| Met bekleding | Nee |
| Met montageset | Nee |
| Met overgangskoppeling | Nee |
| Met thermische isolatie | Nee |
| Naadloos | Ja |
| Nom. diameter | 1/2″ (15) |
| Oppervlaktebescherming binnenzijde | Onbehandeld |
Specificaties
| Technim art. nr. | 102174 |
|---|---|
| EAN | 0000000000000 |
| Merk |
Beoordelingen
-
10
Top product
Martin Boer (geverifieerde eigenaar) -
10
Prima product
R Reurink (geverifieerde eigenaar) -
10
top kwaliteit
Clausel Post (geverifieerde eigenaar)

Bekend materiaal, prima