Koper Buis 22mm – Lengte 5 Meter
Alle specificaties
€118,83
Per 5 meter -
incl. btw
€98,21
excl. btw
Of betaal €39,61 in 3 termijnen. 0% rente!
In3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Gratis verzending boven de € 199,00
1255 op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Koper Buis 22mm – Lengte 5 Meter
Solar Buis 1 meter 19,8 x 22mm lengte roodkoper. Afname per 5 meter.
| Uitwendige buisdiameter | 22 mm |
| Wanddikte | 1.1 mm |
| Max. druk | 55 bar |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 100 °C |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Afgedopt | Ja |
| Gastec QA | Ja |
| Gegloeid | Nee |
| Getrompt | Nee |
| Hardheid koper | Halfhard |
| Hardheid koper uiteinde | Halfhard |
| KIWA-keur | Ja |
| Kleur thermische isolatie | Overig |
| Materiaal | Koper |
| Medisch schoon | Nee |
| Met bekleding | Nee |
| Met montageset | Nee |
| Met overgangskoppeling | Nee |
| Met thermische isolatie | Nee |
| Naadloos | Ja |
| Nom. diameter | 3/4″ (20) |
| Oppervlaktebescherming binnenzijde | Onbehandeld |
Specificaties
| Technim art. nr. | 102156 |
|---|---|
| EAN | 0000000000000 |
| Merk |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
