Koper Buis 15mm – Lengte 5 Meter
Alle specificaties
€70,38
Per 5 meter -
incl. btw
€58,17
excl. btw
Gratis verzending boven de € 199,00
2910 op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Koper Buis 15mm – Lengte 5 Meter
Solar Buis 1 meter 13 x 15mm lengte roodkoper. Afname per 5 meter.
| Uitwendige buisdiameter | 15 mm |
| Wanddikte | 1 mm |
| Max. druk | 82 bar |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 100 °C |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Afgedopt | Ja |
| Gastec QA | Ja |
| Gegloeid | Nee |
| Getrompt | Nee |
| Hardheid koper | Halfhard |
| Hardheid koper uiteinde | Halfhard |
| KIWA-keur | Ja |
| Kleur thermische isolatie | Overig |
| Materiaal | Koper |
| Medisch schoon | Nee |
| Met bekleding | Nee |
| Met montageset | Nee |
| Met overgangskoppeling | Nee |
| Met thermische isolatie | Nee |
| Naadloos | Ja |
| Nom. diameter | 1/2″ (15) |
| Oppervlaktebescherming binnenzijde | Onbehandeld |
Specificaties
| Technim art. nr. | 101687 |
|---|---|
| EAN | 0000000000000 |
| Merk |

Goed product