Expansievat 100 Liter Voordruk 2 BAR – Rood
Alle specificaties
€181,98
Per stuk(s) -
incl. btw
€150,40
excl. btw
Of betaal €60,66 in 3 termijnen. 0% rente!
In3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Ontvang een bericht als dit product op voorraad komt
Gratis verzending boven de € 199,00
Uitverkocht
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Expansievat 100 Liter Voordruk 2 BAR – Rood
Expansievat, met poten, 100l, voordruk 2bar, einddruk 8bar, max 90°C continu, hxØ 663x495mm, rood
| Inhoud | 1 l |
| Voordruk | 2 bar |
| Kleur | Rood |
| Einddruk | 8 bar |
| Diameter | 495 mm |
| Hoogte | 663 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 90 °C |
| Met poten | Ja |
Specificaties
| Technim art. nr. | 103072 |
|---|---|
| EAN | 5404025402194 |
| Afmetingen | 66 cm |
| Merk | |
| Type nummer |
6310504 |
| Kleur |
Rood |
| Hoogte |
600 – 699mm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
