Nefit Tronic Heat 3500 Elektrische Ketel 4kW Modulerend
Alle specificatiesIn3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Beschrijving Nefit Tronic Heat 3500 Elektrische Ketel 4kW Modulerend
ronic Heat 3500, de elektrische verwarmingsketel van Nefit Bosch, is eenvoudig te installeren en te gebruiken. Zo is het toestel geschikt voor normale radiatoren.
Voor elektrisch verwarmen gelden randvoorwaarden. Gaat het om bijvoorbeeld een vakantiehuis met zonnepanelen? Dan kan de Tronic Heat 3500 de perfecte oplossing zijn. Of als bijverwarming voor bijvoorbeeld een warmtepomp, houtkachel of zonneboilersysteem dat als hoofdverwarming wordt ingezet.
Aanvullende kenmerken
- Fraai en vooruitstrevend ontwerp (Bosch roundagon design)
- Duidelijk en eenvoudig te bedienen display
- Leverbaar in 4kW, 6kW, 9kW, 12kW, 15kW, 18kW & 24kW
- Toestel voor centrale verwarming
- Voor tapwaterbereiding is een aparte driewegklep en een indirect voorraadboiler standaard Bosch boilers beschikbaar. Een andere mogelijkheid is om een elektrische boiler of doorstroomtoestel te gebruiken voor tapwater en de ketel alleen voor CV
- Geintegreerde pomp en ingebouwd expansievat
- Inzetbaar als hoofd warmtebron
- 2 jaar garantie
| Vermogen | 4 kW |
| Aansluiting aanvoer/retour | 3/4″ |
| Waterinhoud ketel | 3.7 l |
| Aansluiting tapwater | Overig |
| Aantal verwarmingselementen | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 273 mm |
| Drie fase uitvoering | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse ruimteverwarming | D |
| Hoogte | 712 mm |
| Max. regeltemperatuur | 85 °C |
| Met automatische ontluchting | Ja |
| Met circulatiepomp | Ja |
| Met dag/nacht functie | Ja |
| Met expansievat | Ja |
| Met expansievat-aansluiting | Ja |
| Met manometer | Ja |
| Met overstort | Ja |
| Met thermometer | Ja |
| Met voorziening warm tapwater | Ja |
| Met vul- en aftapkraan | Nee |
| Modulerend | Ja |
| Uitvoering | Hangend |
| Waterinhoud expansievat | 7 l |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.





