Ideal Standard Ceraline Wastafelmengkraan met Waste Silk Black
Alle specificaties
€172,38
incl. btw
€142,46
excl. btw
Of betaal €57,46 in 3 termijnen. 0% rente!
In3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Gratis verzending boven de € 199,00
Op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Ideal Standard Ceraline Wastafelmengkraan met Waste Silk Black
| Montagewijze | Blad/kraangat |
| Uitvoering | Mechanisch |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met transformator | Nee |
| Gangreserve-accu | Nee |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Aansluiting aanvoer | Slang (wartel) |
| Basiskleur | Zwart |
| Montage | Blad/kraangat |
| Uitvoering temperatuurregeling | Handbediend |
| Met koppelingen | Nee |
| Terugstroombeveiliging conform EN 1717 | Overig |
| Met warmwater spaarstand | Nee |
| Max. tapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5 l/min |
| Met afvoerstop | Nee |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Waterbesparende functie achteraf aan te brengen | Nee |
| Koudestart funktie | Nee |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I, <= 20 dB(A) |
| Type afvoeraansluiting | Klik waste |
| Met zijwaartse douche | Nee |
| Type greep | Eengreeps |
| Met voorfilter | Nee |
| Zelfsluitend | Nee |
| Thermostatisch | Nee |
| Aantal grepen | Eengreeps |
| Afsluitmechanisme | Cartouche keramisch |
| Maat aansluiting aanvoer | 3/8″ (10) |
| Voorsprong uitloop | 100 mm |
| Materiaal kraan | Messing |
| Lagedruk uitvoering | Nee |
| Met rozetten / afdekplaat | Nee |
| Uitvoering uitloop | Vast boven |
| Opbouwhoogte totaal | 147 mm |
| Opbouwhoogte onderkant kraanmondstuk | 76 mm |
| Voorzien van | Klik waste |
| Incl. grepen | Ja |
| Voorzien van kettingoog | Nee |
| Met stopkraan voor aansluiting externe apparatuur | Nee |
| Onder waterdruk afkoppelbaar | Nee |
| Uittrekbare uitloop met kraanbeluchter/mousseur | Nee |
| Uittrekbare uitloop met handdouche | Nee |
| Met afvoerplug | Ja |
| Verbrandingsbeveiliging | Nee |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Volumestroomklasse | Z |
| Met gebouwenbeheersysteem aansluiting | Nee |
| Met handdouche | Nee |
| Met ketting | Nee |
| Type uitloop | Buis |
| Accentkleur | Wit |
| Waterspaarstand | Nee |
| Kraanmondstuk | Schuimstraalmond |
| Automatische cyclusspoeling | Nee |
| Spoeltijd instelbaar | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Geluidsklasse volgens DIN-52 218 | Groep I, <= 20 dB(A) |
| KIWA-keur | Ja |
Specificaties
| Technim art. nr. | 104492 |
|---|---|
| EAN | 3800861101468 |
| Merk |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.

