Honeywell Home T4 Programmeerbare Thermostaat Aan/Uit
Alle specificaties
€192,47
€174,00
incl. btw
€143,80
excl. btw
Of betaal €58,00 in 3 termijnen. 0% rente!
In3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Gratis verzending boven de € 199,00
Op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Honeywell Home T4 Programmeerbare Thermostaat Aan/Uit
Honeywell T4 Programmeerbare Thermostaat 24-230V aan/uit toepassingen.
| Communicatieprotocol | Overig |
| Met ontvanger | Nee |
| Aansluiting | 2-draads |
| Regeling type modulerend | Nee |
| Met display | Ja |
| Aantal schakelprogramma’s | 3 |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Bediening | Toets |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 136 mm |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Diepte | 28 mm |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Differentiewaarde | 0 — 0.5 K |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0,02 W |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 97 mm |
| Keuzeschakelaar voor verwarming en verwarming met warmwater | Nee |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Kleur | Wit |
| Kloktype | Weekklok |
| Koelen | Nee |
| Max. contactbelasting | 3 A |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Meetbereik | 5 — 35 °C |
| Meetbereik bovenwaarde | 50 °C |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Met thermische terugkoppeling | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Optimalisering | Ja |
| Overwerkschakelaar | Nee |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Type contact | Maakcontact |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Type voeding | Batterij |
| Uitvoering | Aan/Uit |
| Uitvoering klok | Digitaal |
| Verwarmen | Ja |
| Weersafhankelijke regeling | Nee |
Korte beschrijving Honeywell Home T4 Programmeerbare Thermostaat Aan/Uit
Specificaties
| Technim art. nr. | 103981 |
|---|---|
| EAN | 5025121380935 |
| Merk |

Moet het papiertje middenin weg