Flamco Xstream Vent-Clean Lucht & Vuilafscheider 22MM
Alle specificaties
€194,81
incl. btw
€161,00
excl. btw
Of betaal €64,94 in 3 termijnen. 0% rente!
In3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Gratis verzending boven de € 199,00
Op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Flamco Xstream Vent-Clean Lucht & Vuilafscheider 22MM
Een effectieve combinatie.
Vanuit installatieperspectief is het altijd wenselijk om een aparte lucht- en vuilafscheider te installeren. In installaties waar het lastig is om zowel een Flamco XStream Vent als een Clean te installeren, is de Flamco XStream Vent-Clean de ideale oplossing.
- Met een unieke ECO/MAX-modus.
- In de ECO-modus wordt een gedeelte van het systeemwater (deelstroom) door de Flamco XStream geleid.
- In de MAX-modus wordt al het systeemwater via de Flamco XStream geleid.
- Tot 15% minder energieverbruik van het verwarmingssysteem. *
- Tot 6% meer efficiëntie van het verwarmingssysteem. *
- Het apparaat is 360 graden draaibaar voor eenvoudige installatie.
- Er hoeft geen rekening te worden gehouden met de stromingsrichting van de installatie. Dit voorkomt installatiefouten.
- Dankzij de krachtige interne magneet hebben de Flamco XStream Clean en de Vent-Clean een grote aantrekkingskracht op magnetiet.
- Isolatie is een integraal onderdeel van het ontwerp van de Flamco XStream. Dit beperkt warmteverlies tot een minimum.
- De geïntegreerde service-indicator geeft aan wanneer het systeem voor het laatst is gespoeld/ontlucht in de MAX-modus.
- * Berekend volgens de Hysopt-methode in een systeem met een gasketel en handbediende radiatorkranen.
Technische informatie
| Nom. diameter | DN 20 |
| Soort afscheider | Lucht en vuil |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Druktrap klasse | PN 10 |
| Met isolatie | Ja |
| Aansluiting | Knelring |
| Afvoerkraan | Ja |
| Bouwlengte | 119 mm |
| Deelstroom werkingsprincipe | Ja |
| Geschikt voor gesloten systeem | Ja |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor open systeem | Nee |
| Geschikt voor solar | Nee |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Inhoud filter | 0 l |
| Kvs-waarde | 0 |
| Kwaliteitsklasse aansluiting | Overig |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Maasdichtheid filter | 0 mm |
| Magneet locatie | Intern |
| Magneet Werkingsprincipe | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal aansluiting | Messing |
| Max. glycolmengsel | 50 % |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 120 °C |
| Max. werkdruk | 10 bar |
| Mediumtemperatuur (continu) | -10 – 120 °C |
| Met automatische ontluchter | Ja |
| Met demontabel filter | Nee |
| Met geïntegreerde bijvulautomaat | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met spuikraan | Ja |
| Min. druk voor terugwaartse spoeling | 0 bar |
| Onderdruk werkingsprincipe | Nee |
| Operating principle | Magneet |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Principe volle doorstroom met bezinken | Ja |
| Reiniging mogelijk tijdens bedrijf | Nee |
| Sprongafstand ingang/uitgang | 0 mm |
| Stuwing werkingsprincipe | Nee |
| Terugspoelbaar filter | Nee |
| Uitvoering | Horizontaal/verticaal |
| Uitwendige buisdiameter | 22 mm |
| Variabele stromingsrichting | Ja |
| Warmtegeleidingscoëfficiënt isolatiemateriaal (ʎ) | 0.04 W/(m.K) |
| Wervel werkingsprincipe | Nee |
Specificaties
| Technim art. nr. | 108139 |
|---|---|
| EAN | 8712874110717 |
| Merk | |
| Artikelnummer fabrikant |
11071 |
Handleidingen en brochures
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.