Burgerhout Skyline 3000 Dakdoorvoer HR 60/100 Verlengd Zwart
Alle specificaties
€102,00
incl. btw
€84,30
excl. btw
Of betaal €34,00 in 3 termijnen. 0% rente!
In3 is een betaalmethode waarmee je in 3 termijnen betaalt. Je betaalt de eerste direct bij het afrekenen, de andere twee termijnen binnen 60 dagen. In3 is beschikbaar tussen de 100 en 3.000 euro
Gratis verzending boven de € 199,00
Op voorraad
(binnen 1-2 werkdagen in huis)
Bekijk de details over onze levertijden hier.
Advies nodig?
Beschrijving Burgerhout Skyline 3000 Dakdoorvoer HR 60/100 Verlengd Zwart
Gecombineerde rookgasaf- en luchttoevoer voor gesloten HR-ketels. IJspegelvrij en een uitgekiende trekkende werking, ook als de HR-ketel in ruststand is. Perfecte werking, ook bij storm, regen en strenge vorst. Wit geëpoxeerde beluchtingspijp. De dakdoorvoer wordt geleverd inclusief dakbeschotbeugel.
Technische informatie
| Diameter concentrisch systeem | 60/100 mm |
| Materiaal rookgasbuis | Kunststof |
| Materiaal luchttoevoerbuis | Staal |
| Totale lengte | 1624 mm |
| Kleur onderdaks | Wit |
| Dry (niet condenserend) | Nee |
| IJspegel/ijsvormingsvrij | Ja |
| Kleur bovendaks | Zwart |
| Kwaliteitsklasse rookgasbuis | Polypropyleen (PP) |
| Lengte bovendaks (incl. kap) | 514 mm |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 120 °C |
| Met glijschaal | Nee |
| Met mechanische ventilatie aansluiting | Nee |
| Negative (onderdruk) | Nee |
| Oppervlaktebehandeling luchttoevoerbuis | Onbehandeld |
| Oppervlaktebescherming luchttoevoerbuis | Gecoat |
| Oppervlaktebescherming rookgasbuis | Onbehandeld |
| Positive (overdruk) | Ja |
| RAL-nummer bovendaks | 9005 |
| RAL-nummer onderdaks | 9016 |
| Systeemtype | Concentrisch |
| Wet (condenserend) | Ja |
Specificaties
| Technim art. nr. | 108208 |
|---|---|
| EAN | 8712798527769 |
| Merk |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.